Який вигляд має відремонтована лікарня у Дергачах — Фото

29.04.2021 14:20 Дергачі

Як повідомили в облдержадміністрації 28 квітня, у Дергачах Харківської області завершили реконструкцію приймального відділення.

У Дергачівській ЦРЛ провели реконструкцію приймального відділення. Ремонтні роботи тут стартували в жовтні минулого року в рамках президенської програми «Велике будівництво». 

Читайте також: У Вовчанській лікарні обладнають додаткові місця з киснем

На той час приймальне відділення займало всього кілька кабінетів на 200 квадратних метрах.

Тому у лікарні вирішили перепрофілювати деякі приміщення. Таким чином площу оновленого відділення розширили до 700 квадратних метрів.

У медзакладі з'явився комп’ютерний томограф, апарат для гастроскопії та колоноскопії. Тож тепер медики зможуть  обстежувати пацієнтів і надавати кваліфіковану діагностичну та лікувальну допомогу. 

За словами медичної директорки закладу Світлани Бережної, завдяки новій матеріально-технічній базі спектр послуг у лікарні збільшився у два рази.

— Відтепер лікарня зможе укладати з Національною службою здоров’я України вдвічі більше договорів. Якщо минулого року їх було 7, то цьогоріч 16, — повідомила  Світлана Бережна.

Як повідомили в ХОДА, хоча реконструкцію в медзакладі завершили, поки відкритим питанням лишається оформлення документації, необхідної для введення об’єкта в експлуатацію.

Нагадаємо, реконструкцію приймального відділення завершили також у Валківській лікарні.