Який вигляд має Валківська лікарня після ремонту – ФОТО

28.04.2021 10:07 Валки
Фото: kharkivoda.gov.ua Фото: kharkivoda.gov.ua

Про завершення реконструкції приймального відділення Валківської ЦРЛ Харківської області 27 квітня повідомили в ХОДА.

Реконструкція приймального відділення екстреної невідкладної допомоги у Валківській районній лікарні була розпочата у жовтні 2020 у рамках президентської програми «Велике будівництво». 27 квітня в Харківській ОДА повідомили, що будівництво вже завершено, залишилося завершити роботи з упорядкування (проводитимуться вони на зекономлені у процесі реконструкції кошти).

Читайте також: У Вовчанській лікарні обладнають додаткові місця з киснем

За словами директора Валківської ЦРЛ Богдана Носатова, після реконструкції у приймальному відділенні з’явилася зона реанімації, інфекційний бокс, також палата для людей з агресивною поведінкою, три оглядові кімнати, малий хірургічний блок, гінекологічна оглядова та набір санітарних кімнат, які пристосовані для людей з обмеженими можливостями.

Також він повідомив, що нове відділення розраховане на перебування пацієнтів упродовж доби. Після встановлення діагнозу пацієнта переводять у профільне відділення.

– До цього ми просто піднімали пацієнтів відразу на поверхи, і, можливо, у людей були й інші захворювання, які не відповідали профілю відділення, – зазначив директор Валківської ЦРЛ.

Площа реконструйованого відділення збільшилася з 40 квадратних метрів до 440 квадратних метрів.

Довідка: Валківська ЦРЛ обслуговує жителів Валківської, Коломацької, Нововодолазької, Краснокутської, Красноградської та Люботинської громад.

Автор: Андрій Соха