Дергачі отримали потужну котельню для місцевої лікарні

27.02.2023 17:53 Дергачі
Лікарня в місті Дергачі Харківської області отримала для опалення потужну блочно-модульну котельню.

Про це повідомляє «Слобідський край»  з посиланням на Дергачівську міську раду.

Зокрема, 27 лютого Дергачівська центральна лікарня отримала блочно-модульну котельню, яка обладнана генератором та твердопаливним котлом. 

«Отримана котельна установка за своїм функціоналом може опалювати до 3000 м², що закриває вагому частину потреб комунального закладу в теплозабезпеченні», – йдеться у повідомленні. 

  • Блочно-модульні котельні – це котельні установки, які призначені для опалення і подачі гарячої води як у виробничі, так і в житлові приміщення. Сировиною для блочних котелень є рідке паливо, скраплений та природний газ. Така котельня хороша тим, що датчики контролю температури дозволяють обладнанню функціонувати в автономному режимі. Крім того, вони доволі мобільні і можуть перевозитися як залізничним, так і автомобільним транспортом.

Блочно-модульна котельня, Дергачі

Блочно-модульна котельня, Дергачі, Харківська область

Нагадаємо, енергетики відновили постачання електроенергії у селище Слатине на 65 %. Наразі тривають роботи, щоб під'єднати світло у південній частині села Руська Лозова.

Нагадаємо також, що з 22 січня почав курсувати приміський поїзд сполученням Харків – Нова Козача – Харків. Зупинки передбачені на станціях Південний пост, Північний пост, Пiдгородня, Лозовенька, Моторна, Дергачі, Нові Дергачі, Безруківка, Слатине, Прудянка, Цупівка. Крім того, нещодавно у Дергачівській громаді запустили два безкоштовні автобуси.

Більше новин міста Дергачі читайте на нашому сайті.