Дергачівська громада отримала систему Starlink

29.03.2022 11:48 Дергачі
Дергачівський міський голова Харківської області Вячеслав Задоренко повідомив, що громада отримала обладнання для підключення супутникового інтернету Starlink.

Нагадаємо, що Starlink – це проєкт американської компанії SpaceX. Система надає доступ до широкосмугового інтернету у будь-якій точці планети та забезпечує її користувачів з’єднанням до мережі навіть в умовах, коли інші форми комунікації недоступні.

Станом на 28 березня в Україну було завезено 20 комплектів даного обладнання.

Крім того, у своєму щоденному звіті Вячеслав Задоренко розповів, що протягом минулої доби ворог декілька разів обстрілював місто Дергачі. Внаслідок цього були пошкоджені деякі житлові будинки. Міський голова інформує, що постраждалих немає.

Також повідомляється, що Дергачівський РЕМ отримав важливі комплектуючі, які необхідні для відновлення електромереж на теренах громади. Наразі в старостатах продовжують працювати над цією проблемою, але, за словами Задоренка, конкретні гарантії щодо строків виконання дати важко через складність виконуваних робіт.

Продовжується гуманітарна робота. За минулу добу представники громади доставили гуманітарну допомогу до селищ Прудянка, Слатине, Безруки, Білаші, Болибоки, Ємці, Замірці, Маслії, Мищенки, Семенівка, а також Шовкопляси.

Він додав, що ситуація на окупованих територіях Дергачівщини залишається критичною. Мешканці Токарівського, Козачолопанського, Проходівського, Русько-Лозівського округів, а також села Цупівка Прудянського старостату досі залишаються без світла та зв’язку.

Автор: Юлія Гнатченко