Дергачівська громада під обстрілами: зруйновано дитячий садок та критичну інфраструктуру

22.07.2022 13:50 Дергачі
У Дергачівській громаді в результаті обстрілів повністю знищено будівлю дитячого садка та пошкоджено приватні будинки. Також наразі є проблеми з критичною інфраструктурою.

Про це повідомляє очільник Дергачівської громади Вячеслав Задоренко.

Унаслідок обстрілів у Прудянці повністю знищено будівлю дитячого садка «Ялинка». Також у Безруках та Прудянці росіяни пошкодили декілька приватних будинків. Це населені пункти, які чи не найбільше потерпають від російських обстрілів. Наразі невідомо про постраждалих унаслідок вчорашніх обстрілів.

Також у Дергачівській громаді залишається велика проблема з критичною інфраструктурою.

— Усі населені пункти громади, крім міста Дергачі, залишаються без газу, світла та частково зв'язку. На жаль, їх зараз немає можливості відновити. Сподіваємося, що нам удасться відновити хоча б електро- або газопостачання в Безруках, адже там понад 1000 людей, — розповідає «Слобідському краю» Вячеслав Задоренко.

Однак, він наголошує на тому, що у більшості населених пунктів громади відновити електропостачання наразі просто неможливо.

— Дуже зруйновані електропідстанції та високовольтні лінії електропостачання у полях. Щоб відновити енергетичну інфраструктуру, потрібна велика кількість людей, спеціалізованої техніки та немало часу. За попередньою оцінкою, там треба працювати місяць безперестанку. Поки йдуть обстріли та поки поля заміновані, немає можливості заїхати технікою, щоб відновити енергетику, — пояснює Дергачівський міський голова.

Також Вячеслав Задоренко розповів, що  наразі тривають позиційні бої у Цупівці, Дементіївці, під Великими Проходами та на Золочівсько-Козачолопанському напрямку.

Автор: Олександр Манченко