Дергачівські лікарі отримали бронежилети

26.03.2022 08:55 Дергачі
Фото: Facebook В’ячеслав Задоренко Фото: Facebook В’ячеслав Задоренко

Ввечері 25 березня у своєму щоденному звіті Дергачівський міський голова Харківської області В'ячеслав Задоренко поділився інформацією про стан громади після бомбардування.

Нагадаємо, що 25 березня російські війська знову атакували місто Дергачі, в результаті чого загинула одна людина.

За словами Задоренка, через ворожі бомби постраждала цивільна інфраструктура міста. А саме: електромережа та тепломагістраль в одному з районів міста. Крім того, були зруйновані та частково пошкоджені деякі приватні будинки.

Повідомляється, що Дергачівський район електромереж та місцеве відділення швидкої допомоги продовжують працювати в екстреному режимі. За допомогою Міністерства оборони України ці підрозділи змогли отримати комплекти бронежилетів для безпечного виконання своїх обов’язків.

До того ж відновлено постачання блакитного палива на Нових Дергачах. Працівники газової служби планують вирішити цю проблему по всьому місту найближчими днями.

Попри обстріли, громада продовжує надання гуманітарної допомоги.

«Сьогодні наші представники доставили пакети з продовольством до різних районів Дергачів, а також до Безруків, Слатиного, Прудянки», – пише В'ячеслав Задоренко.

Також він додав, що ситуація на окупованих територіях Дергачівщини залишається критичною. Мешканці Токарівського, Козачолопанського, Проходівського, Русько-Лозівського округів, а також села Цупівка Прудянського старостату досі залишаються без світла та зв’язку.