Дергачівський будинок культури збираються відновити: оголошено тендер

14.08.2023 16:22 Дергачі
Фото: Слобідський край Фото: Слобідський край

Будинок культури у місті Дергачі Харківської області вже найближчим часом планують почати відновлювати. Наразі оголошено тендер на реставрацію будівлі з очікуваною вартістю в понад 77 мільйонів гривень. Готовий об’єкт очікують отримати до середини 2025 року.

Про це кореспонденту медіа «Слобідський край» розповів начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко.

8 серпня Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області опублікувала тендер для капітального ремонту та реставрації будинку культури у місті Дергачі.

Очікувана вартість робіт складає понад 77 мільйонів гривень, а переможця мають обрати до 23 серпня.

Дергачівський будинок культури було зруйновано внаслідок прямого влучання російської ракети 13 травня 2022 року. На той час у приміщенні розміщувався гуманітарний штаб. Після обстеження було зафіксовано часткову руйнацію фундаменту, стін, перегородок, перекриття та покрівлі.

– Будинок культури відновлюватимуть як об’єкт соціальної інфраструктури. До руйнування там розміщувалися РАЦС, місцева служба у справах дітей, а також інші заклади та установи, що працювали на соціальні потреби населення. У зв’язку з цим проєкт підпадає під державну програму відновлення, і держава включила його в перелік, – розповів «Слобідському краю» Вячеслав Задоренко.

Як зазначає начальник Дергачівської МВА, підготовча робота до реконструкції повинна розпочатися приблизно наприкінці 2023-го або на початку 2024 року. Відбудовану будівлю очікують побачити до середини 2025 року.

Нагадаємо, минулого тижня у місто Дергачі Харківської області надійшла допомога від благодійного фонду «Підтримка та захист». Дергачівська центральна лікарня отримала багатофункціональні ліжка, масажні столи, стоматологічні крісла, велотренажери, ходунки та багато іншого корисного устаткування.

У село Руська Лозова Дергачівської громади Харківської області Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS) доправило два дизельних генератори потужністю по 25 кВт.

Нещодавно у центральну лікарню міста Дергачі Харківської області надійшли лікарські препарати для потреб мешканців громади.

Більше новин Дергачі читайте на нашому сайті.