Понад 17 мільйонів виплатили мешканцям Дергачівщини за програмою «єВідновлення»

11.08.2023 15:52 Дергачі
Фото: Слобідський край Фото: Слобідський край

Станом на 11 серпня в Дергчівській громаді Харківської області зафіксовано 6 500 зруйнованих будинків та установ. Мешканцям Дергачівщини, які подавали заяви за програмою «єВідновлення», наразі вже виплатили коштів на загальну саму 17,3 мільйона гривень.

Про це кореспонденту медіа «Слобідський край» розповів начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко.

Усього в Дергачівській громаді зафіксовано 6500 зруйнованих будинків, закладів та установ. Однак як каже начальник Дергачівської МВА, статистика кожного дня збільшується. Щоденно у громаді працює комісія, яка реєструє випадки пошкодження або руйнації будинків.

— На сьогодні за програмою «єВідновлення» 17,3 мільйона гривень отримали мешканці Дергачівщини. Це ті кошти, які вже люди отримали на ремонт своїх будинків, – розповідає Вячеслав Задоренко.

Максимальна сума, яка надається за першим етапом програми «єВідновлення» для частково пошкодженого майна, становить 200 тисяч гривень.

Також у Дергачівській громаді надається підтримка в ремонті будинків волонтерськими організаціями, а також розроблена програма підтримка від Дергачівської міської ради.

— Будуть закуплені будівельні матеріали – шифер, дошки та купа інших будматеріалів – які будуть надаватися людям для того, щоб вони могли самотужки відремонтувати свої будинки, – зазначає начальник Дергачівської МВА.

Крім того, міською радою закупаються, доставляються та монтуються пластикові вікна для постраждалих будинків.

Нагадаємо, минулого тижня у місто Дергачі Харківської області надійшла допомога від благодійного фонду «Підтримка та захист». Дергачівська центральна лікарня отримала багатофункціональні ліжка, масажні столи, стоматологічні крісла, велотренажери, ходунки та багато іншого корисного устаткування.

У село Руська Лозова Дергачівської громади Харківської області Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS) доправило два дизельних генератори потужністю по 25 кВт.

Нещодавно у центральну лікарню міста Дергачі Харківської області надійшли лікарські препарати для потреб мешканців громади.

Більше новин Дергачі читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко