До Дергачівської громади надійшли продуктові набори та медикаменти

14.03.2023 13:22 Дергачі

У місто Дергачі надійшла гуманітарна допомога від різних державних установ, благодійних фондів та громадських організацій. Серед вантажів були продукти, медикаменти, теплий одяг тощо. Зокрема, продуктові набори отримали мешканці Прудянського старостату.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Дергачівську міську раду.

За цей тиждень Дергачівська громада отримала продуктові набори за президентською програмою. Цьому посприяли начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов та перший заступник начальника Харківської РВА Володимир Усов.

Також мешканцям Прудянського старостату передали гуманітарну допомогу у вигляді 175 продуктових наборів від благодійного фонду «Я врятований» та азербайджанського телеграм-каналу «AZfront».

Благодійний фонд Юлії Скубак та громадська організація «Слобожанська Міць» передали пацієнтам Дергачівської центральної лікарні медикаменти, теплі ковдри та одяг.

Також благодійний фонд «Мирне небо» та благодійна організація International Rescue Committee надала громаді твердопаливні пелети до буржуйок, які отримають мешканці громади. Крім того, фонди надали 18 пакунків сухого корму для домашніх тварин.

Нагадаємо, Дергачівська центральна лікарня отримала блочно-модульну котельню, яка обладнана генератором та твердопаливним котлом. 

Нагадаємо також, що з 22 січня почав курсувати приміський поїзд сполученням Харків – Нова Козача – Харків. Зупинки передбачені на станціях Південний пост, Північний пост, Пiдгородня, Лозовенька, Моторна, Дергачі, Нові Дергачі, Безруківка, Слатине, Прудянка, Цупівка.

Також нещодавно у Дергачівській громаді запустили два безкоштовні автобуси.

Більше новин міста Дергачі читайте на нашому сайті.