Енергетики відновлюють електромагістраль до знеструмлених сіл на Дергачівщині

10.11.2022 20:02 Дергачі
У Дергачівській громаді Харківської області тривають роботи з відновлення газо- і електропостачання.

Енергетики Дергачівського РЕМу ремонтують електромагістраль до селища Слатине, сіл Безруки і Лещенки, повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко.

– Частково відновлено світло у Руській Лозовій (за останні дві доби – ще 45 домоволодінь) та Козачій Лопані (ще 96 будинків). У Дергачах проведено роботи з відновлення електропідстанції по вулиці 23 Серпня, – сказаві він.

Щодо газопостачання, то фахівці Дергачівського відділення «Харківгазу» відновили основну мережу газогону через Безруки, Лещенки, Слатине, Дубівку, Лобанівку, Нову Козачу.

– При цьому триває ремонт внутрішніх мереж у цих населених пунктах. Зараз близько половини домоволодінь у Слатиному вже з газом, проводяться роботи у північній частині селища. Здійснюється обстеження об’єктів газової інфраструктури в інших населених пунктах, але ситуація ускладнена значними руйнуваннями та мінною небезпекою, – повідомив Задоренко.

Нагадаємо, Дергачівська громада отримала 200 комплектів дерев'яних брусів для відновлення постраждалих домогосподарств у старостинських округах.