Голова Дергачівської громади розповів, чи є загроза наступу з бєлгородського напрямку

12.04.2024 13:27 Дергачі
Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура

Ворог став частіше атакувати авіабомбами населені пункти Дергачівської громади. Внаслідок атаки 11 квітня у Великих Проходах зруйновані будинки, є поранені. Але загрози наземного вторгнення наразі немає.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко.

Черговим терористичним актом російських військових назвав він удар керованою авіаційною авіабомбою по Великих Проходах. У селі пошкоджено житло та цивільна інфраструктура, постраждали мирні люди.

Влучання були безпосередньо по приватних будинках, де живуть цивільні люди. Зруйновано шість будинків, ще кілька тих, що стоять навколо, були пошкоджені. Також пошкоджено лінію електропередачі, яка йде вздовж вулиці, та магазин, повідомив Вячеслав Задоренко.

За його інформацією, постраждали чотири особи. Серед них чоловік 75 років, якого в стані середньої важкості доставили до лікарні, де він перебуває зараз, стан стабільний, загрози життю немає, зі слів медиків. Одній жінці, яка отримала легкі ушкодження, надали допомогу на місці. Ще у двох гостра реакція на стрес. 

Також Вячеслав Задоренко зазначив, що ворожі російські бомбардування населених пунктів громади останнім часом почастішали. Проте загрози наземного вторгнення через державний кордон на територію громади немає.

Ще 24 січня ворог атакував керованими авіабомбами Козачу Лопань. З того часу по різних населених пунктах таких атак керованими авіабомбами були десятки – Козача Лопань, Дергачі, Великі Проходи та інші. Б’ють росіяни виключно по цивільних об’єктах з метою терору та знищення мирного населення. Але загрози наземного наступу не фіксується, заявив Вячеслав Задоренко.

За його словами, збільшення концентрації ворожої живої сили та наземної техніки з бєлгородського боку кордону не фіксується. Загрози повторного наступу на даний момент немає.

Раніше «Слобідський край» писав про наслідки обстрілів Харківської області 11 квітня

Автор: Федір Штефанович