Громада Харківської області залишилася без посівної

06.05.2022 15:24 Дергачі
Фото: slovoidilo.ua Фото: slovoidilo.ua

Російські окупанти продовжують обстрілювати населені пункти Дергачівської громади Харківської області.

Про це в щоденному звіті повідомив Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко.

– Особливо значні руйнування від обстрілів, окрім міста, є у Прудянці, Слатиному, Руській Лозовій та деяких інших селах, де знищено багато приватних будинків, магазинів, підприємств тощо. Також, на жаль, я змушений констатувати, що посівної кампанії цього року не буде, бо фермерські господарства або знищені, або пограбовані окупантами, а посівні площі засіяні мінами та снарядами, – повідомив очільник Дергачівської громади.

За його словами, досі під окупацією перебувають Токарівський, Проходівський, Козачолопанський старостинські округи, Цупівка Прудянського округу, селище Питомник та село Нове Русько-Лозівського округу. Дергачівський міський голова зазначає, що організувати «зелені коридори» наразі неможливо, оскільки з російського боку ніхто не збирається обговорювати це питання.

Читайте також: Російські війська обстріляли Золочівщину та Лозівщину: є загиблі

5 травня здійснювали гуманітарну роботу в Дергачах, Безруках, Слатиному, Прудянці і Руській Лозовій. Наразі триває роздача.

Медичні працівники, рятівники, поліцейські та робітники служб житлово-комунального сектора працюють щодня у посиленому режимі.

– На жаль, ми поки що не зможемо відновити газопостачання у громаді, бо пошкоджена ділянка газогону на території, де зараз тривають бойові дії. Водночас Дергачівський РЕМ за день відновив 8 пошкоджених зовнішніх електромереж у місті, а також за локальними заявками підключив до електропостачання ще 8 об’єктів, – повідомив Вячеслав Задоренко.