Їхав до аптеки за ліками та потрапив під обстріл: прокуратура про загибель жителя Козачої Лопані

20.07.2023 13:27 Дергачі
Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура

У селищі Козача Лопань Дергачівської громади Харківської області під час ворожого обстрілу 20 липня загинув місцевий житель, який їхав до аптеки за ліками.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Харківську обласну прокуратуру.

Як установило слідство, близько 9:20 ранку ворог завдав близько 20 ударів по селищу Козача Лопань з танків. Унаслідок обстрілів загинув 61-річний чоловік.

«Установлено, що чоловік потрапив під обстріл, коли їхав до аптеки за ліками. Отримавши осколкове поранення, він сів на свій моторолер, доїхав до власного будинку, де помер», – розповіли в прокуратурі. 

Харківська область, наслідки обстрілів селища Козача Лопань

Також правоохоронці зафіксували пошкодження житлових об’єктів та цивільної інфраструктури. Досудове розслідування розпочато за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.

Нагадаємо, що у місті Дергачі на відновленні зруйнованої цивільної інфраструктури та благоустрою територій уже працюють 105 безробітних, які долучились до «Армії відновлення». 

Раніше ми писали, як у місті Дергачі Харківської області випускники ліцею № 2 танцювали вальс на фоні зруйнованого російською ракетою Будинку культури. 

Більше новин Дергачі читайте на нашому сайті.