У Дергачах випускники станцювали вальс на руїнах місцевого Будинку культури

19.06.2023 13:22 Дергачі
Фото: Reuters Фото: Reuters

У місті Дергачі Харківської області випускники ліцею № 2 танцювали вальс на фоні зруйнованого російською ракетою Будинку культури. Після цього 325 учнів в одному з бомбосховищ міста отримали атестати. Також 10 школярів громади отримали золоті медалі.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на начальника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка.

18 червня у Дергачах пройшли випускні свята, у рамках яких випускники ліцею № 2 станцювали вальс на руїнах місцевого Будинку культури, що був зруйнований унаслідок російського ракетного удару 13 травня 2022 року.

Випускники ліцею № 2 у місті Дергачі танцюють вальс на фоні зруйнованого будинку культури

Також Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради разом з начальником Дергачівської МВА Вячеславом Задоренком організували випускні свята на базі безпечного простору в дитячій кімнаті, розташованій в одному з міських бомбосховищ.

— Найприємніше вразила ініціативність випускників та педагогічних колективів у підготовці до святкувань, яка вкотре підтверджує тезу про те, що згуртованість українців не має меж, – зазначає Вячеслав Задоренко.

Випускний 2023 у бомбосховищі Дергачівської громади

Цьогоріч у ліцеях Дергачівської громади успішно завершили навчання 325 учнів 11-х класів. Серед них 10 випускників отримали золоті медалі та шість – срібні.

Крім того, за результатами цього навчального року учні, які досягли високих результатів в інтелектуальних, творчих і спортивних конкурсах, отримали від Дергачівської міської ради грошову винагороду від 2000 до 3400 гривень залежно від здобутої перемоги та призового місця.

Також начальник Дергачівської МВА подарував велосипеди двом дітям, які за минулий рік продемонстрували найкращі результати у навчанні. Ними стали випускник 9-го класу Безруківського ліцею Юрій Курганський та випускниця 11-го класу Дергачівського ліцею № 2 Дар’я Жовтобрюх.

Нагадаємо, нещодавно у місті Дергачі завершені роботи з відновлення даху багатоповерхового будинку 10В по вулиці Садовій.

Нагадаємо також, що у місті Дергачі на відновленні зруйнованої цивільної інфраструктури та благоустрою територій уже працюють 105 безробітних, які долучились до «Армії відновлення». 

Також у Дергачівській громаді проводять реєстрацію домогосподарств, які постраждали внаслідок бойових дій. Грошову допомогу надасть міжнародна гуманітарна організація «Mercy Corps». 

Більше новин Дергачі читайте на нашому сайті. 

Автор: Олександр Манченко