Майже вся Дергачівщина під обстрілами: 10 тисяч родин залишилися без газу

10.06.2022 10:50 Дергачі
Фото "Харківгаз" Фото "Харківгаз"

За останню добу російські окупанти з різних видів озброєння обстріляли майже всі населені пункти Дергачівської громади Харківської області. У результаті обстрілів пошкоджено газову мережу.

Про це повідомляє міський голова Дергачів Вячеслав Задоренко.

Від бомбардувань найбільше постраждали Слатине, Прудянка, Цупівка, Дубівка, Дементіївка, Великі Проходи, Питомник та Руська Лозова.

Під час нічних обстрілів Дергачів осколками від снарядів перебило розподільчі газопроводи. Через це у більшій частині міста та на прилеглих територіях припинили подачу газу. Без газу наразі залишилося приблизно 10 тисяч родин.

Також без газопостачання залишилися населені пункти Малоданилівської громади: Мала Данилівка, Караван, Лужок, Чайківка.

«Харківгаз» та Дергачівська міська рада просять перекрити крани подачі газу до будинків у зазначених населених пунктах для запобігання виникненню нових аварійних ситуацій.

Також Дергачівські комунальники продовжують відновлювати водопостачання, робити ямковий ремонт доріг та заміняють лінії електромереж. За добу повернули світло до 21-го будинку.

Крім того, працівники Дергачівської міськради відвідали евакуйованих з фронтової зони жителів Дергачівської громади в санаторії «Бермінводи». Наразі там перебуває 400 осіб, які отримали чергову гуманітарну допомогу та медичне обстеження від працівників Русько-Лозівської амбулаторії.