На Дергачівщині комунальники усувають наслідки ворожих обстрілів громади

08.06.2022 10:25 Дергачі
Російська армія продовжує обстрілювати Дергачівщину Харківської області. У результаті обстрілів населених пунктів постраждали дві особи та критична інфраструктура громади.

Про це повідомляє очільник Дергачівської громади Вячеслав Задоренко.

Ворожі сили завдавали артилерійських ударів по Дергачах, Безруках, Слатиному, Руській Лозовій та з гаубиць, мінометів і танків по Прудянці, Цупівці, Питомнику, Новому та Дементіївці. Через обстріли були поранені дві людини в селищі Слатине.

Наразі російські окупанти контролюють Козачолопанський та Проходівський старостинські округи, а також велику частину Токарівського округу. ЗСУ продовжують бої за звільнення Цупівки та Великих Проходів.

Попри обстріли, робота дергачівських комунальників не припиняється. Дергачівський райавтодор продовжує виконувати ямковий ремонт дороги Харків – Золочів – Олександрівка на території міста Дергачі. Комунальні служби разом з волонтерами розгрібають завали будівель, спричинені обстрілами російської армії. Також комунальники відновили водопостачання до 15 будинків та повернули світло 16 абонентам. Крім того, фахівці «Харківгазу» продовжують відновлення газогону, який 6 червня пошкодив російський снаряд. Зараз відновлено газопостачання до 1600 абонентів. Ще 4400 осіб залишаються без газу.

Автор: Олександр Манченко