На Харківщині окупанти обстріляли чергу за гумдопомогою

26.09.2022 15:45 Дергачі
Бійці Нацгвардії доправили до звільненої Козачої Лопані гуманітарну допомогу від Латвії.

Латвійські благодійники  передали до звільнених територій Харківщини харчові продукти та одяг, про це повідомили у Східному оперативно-територіальному об'єднанні НГУ. Захисники розповіли, що окупанти завдали удару по людях, які збиралися на площі Козачої Лопані. Унаслідок обстрілу постраждали дівчина та хлопець, їх доправили до лікарні.

Попри постійні обстріли прикордонного селища, нацгвардійці вже не вперше доправляють туди гуманітарні вантажі. Наразі в Козачій Лопані ще не відновили регулярне постачання товарів, електропостачання та мобільний зв'язок. Як повідомляє очільник Дергачівської громади Вячеслав Задоренко, останні дні війська рф обстрілювали Токарівку, Гоптівку, Козачу Лопань, Гранів, а також особливо інтенсивно били з артилерії та мінометів по прикордонному селищу Ветеринарне.

– У результаті артобстрілу в Козачій Лопані поранення отримала 19-річна жінка та 20-річний чоловік, які повернулися до селища забрати теплі речі з дому, у Ветеринарному постраждав 68-річний чоловік, у Прудянці 40-річний чоловік травмувався внаслідок підриву на міні, – сказав він.

Також Задоренко зауважив, що наразі повертатися до прикордонних населених пунктів небезпечно.

Автор: Анастасія Хушану