Окупанти завдали ракетного удару по Дергачівській громаді

08.07.2022 12:50 Дергачі
Російська армія продовжує обстрілювати населені пункти Дергачівської громади Харківської області. Зокрема, окупанти застосували щонайменше одну ракету по місту Дергачі.

Про це повідомляє міський голова Дергачів Вячеслав Задоренко.

Російські військові обстрілювали з артилерії Дергачі, Слатине, Прудянку, Руську Лозову, а також з мінометів та танків завдавали ударів по Цупівці, Прудянці, Дементіївці, Питомнику та Новому. Жертв немає.

По місту Дергачі також ворог завдав ракетного удару.

– Уночі по Дергачах була випущена ракета з великою силою ураження. На щастя, вона влучила в город приватного будинку, а не в сам будинок. Обійшлося без жертв, – розповідає «Слобідському краю» очільник Дергачівської громади.

У Безруках внаслідок обстрілів постраждали чотири приватні будинки. Здійнялися пожежі, які успішну загасили рятувальники ДСНС.

У Слатиному снаряд потрапив у газорозподільну дільницю. Вона обслуговувала 7000 споживачів селища. На момент обстрілу в ній знаходилися працівники «Харківгазу». Ніхто не постраждав. Через обстріл ускладнюється відновлення газопостачання до старостинських округів.

– Хоча старостинські округи вже були без газу майже з початку війни, але після пошкодження газорозподільної дільниці відновити газопостачання стало практично неможливо, – пояснює Задоренко.

Також у Слатиному через обстріли згоріли великі площі зернових, з яких планували робити хліб.

Крім того, в Дергачівській громаді продовжуються бойові дії. Збройні Сили України відбили атаки на Дементіївку. Також продовжуються бої за Цупівку та в лісовому масиві між Питомником та Великими Проходами.

Автор: Олександр Манченко