Окупанти знову обстріляли Дергачівську громаду. Є загиблий

31.03.2022 08:13 Дергачі
Фото: Facebook В'ячеслав Задоренко Фото: Facebook В'ячеслав Задоренко

Унаслідок чергового бомбардування Дергачівської громади в Харківській області загинула людина. Місто Дергачі зазнало серйозних пошкоджень.

30 березня у своєму щоденному звіті Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко повідомив, що російські військові знову бомбили цивільні об’єкти громади. Удару зазнали селища Прудянка, Слатине, Безруки. Але найбільше, за словами Задоренка, постраждало місто Дергачі: була повністю зруйнована одна з адміністративних будівель міської ради, зазнали серйозних руйнацій приватні будинки міста, тягові підстанції, а також знеструмлено декілька вулиць.

Міський голова повідомляє про одного загиблого, і ще 3 людини отримали поранення.

Так, незважаючи на складну ситуацію, громада продовжила надання гуманітарної допомоги. Комплекти продовольства отримали мешканці сіл у передмісті Дергачів, а також жителі селищ Слатине, Безруки.

Задоренко додав, що ситуація на окупованих територіях Дергачівщини залишається критичною. Мешканці Токарівського, Козачолопанського, Проходівського, Русько-Лозівського округів, а також села Цупівка Прудянського старостату досі залишаються без світла та зв’язку. Відновлення гуманітарної роботи на цих територіях наразі неможливе.