Російські окупанти обстріляли центр Козачої Лопані: є постраждалі

27.09.2022 17:00 Дергачі
Російські військові обстріляли центр нещодавно звільненого селища Козача Лопань у Дергачівській громаді Харківської області. Постраждало двоє людей.

Про це розповів «Слобідському краю» очільник Дергачівської громади Вячеслав Задоренко.

Російські війська продовжують обстрілювати з артилерії всі прикордонні населені пункти Дергачівської громади в Козачолопанському, Токарівському та Проходівському старостинських округах. Особливо інтенсивно вони обстрілюють населені пункти Ветеринарне та Козачу Лопань. Б’ють по житлових будинках та інфраструктурі.

– Учора вдарили по центру Козачої Лопані, по цивільних людях. Дівчинка отримала поранення в обличчя, молодому хлопцю пробило наскрізь ноги, – ділиться Вячеслав Задоренко.

Російські окупанти проводять розвідку за допомогою безпілотних літальних апаратів, однак українська протиповітряна оборона відпрацьовує по цих об’єктах.

Також у нещодавно звільнених населених пунктах відновили мобільний зв’язок і зараз займаються відновленням газопостачання. Газівники обіцяють, що до заморозків газ буде в оселях мешканців громади.

Наразі до деокупованих старостинських округів уже їде гуманітарна допомога. Очільник громади запевняє, що проблем з харчуванням немає, лікарські засоби довозяться, у Козачій Лопані випікається хліб та розвозиться мешканцям селища.