У Дергачах почали ремонтувати дороги (фото)

08.05.2023 10:51 Дергачі

У місті Дергачі Харківської області минулого тижня розпочалися ямкові ремонти асфальтованого покриття та грейдування доріг з підсипкою щебенево-піщаною сумішшю.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на начальника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка.

«Тема стану доріг на Дергачівщині завжди була актуальною. Водночас ремонт вуличного покриття є одним з найдорожчих задоволень, оскільки передбачає розробку проєктно-кошторисної документації (в окремих випадках), залучення спецтехніки і спеціалістів-дорожників, витрати на пальне для цієї техніки і на сам матеріал. Саме тому неможливо відремонтувати усі вулиці одразу, хоч нам усім цього б дуже хотілось», – сказав Вячеслав Задоренко.

За його словами, дорожні роботи продовжуватимуться з урахуванням реальних спроможностей міського бюджету.

Нагадаємо, нещодавно у селі Цупівка Дергачівської громади відремонтували місток, який сполучає село з виїздом на автодорогу Дергачі – Козача Лопань.

Дергачі, Харківська область. Ремонт доріг

Місто Дергачі, Харківська область. Ремонт доріг

Дергачі, Харківська область. Ремонт доріг, травень 2023

Місто Дергачі, Харківська область. Ремонт доріг у травні 2023

Швейцарська організація Helvetas Swiss Intercooperation допомагає деяким пільговим категоріям у місті Дергачі частково відновлювати свої домівки, що постраждали внаслідок бойових дій.

Нагадаємо також, що уздовж автошляху Дергачі – Козача Лопань прибирають стихійні сміттєзвалища.

Головні новини Дергачі читайте на нашому сайті. 

Автор: Галина Гришко