У Дергачах російські окупанти обстріляли приватні будинки: є поранений

04.08.2022 14:13 Дергачі
Російські війська обстріляли Дергачівську громаду Харківської області. У результаті обстрілу міста Дергачі та навколишніх населених пунктів пошкоджено більше десятка будинків. Один чоловік постраждав.

Про це розповів «Слобідському краю» Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко.

За добу російські війська здійснили обстріли міста Дергачі та навколишніх населених пунктів з реактивних систем залпового вогню.

–  Вчора двічі по місту завдано двох ударів із систем залпового вогню. Деякі касети наше ППО перехопило, а деякі все ж таки долетіли до Дергачів та пошкодили будинки у приватному секторі, – ділиться Вячеслав Задоренко.

Усього у Безруках, Слатиному, Дергачах та інших населених пунктах громади більше десятка приватних будинків були пошкоджені обстрілами. У Дергачах було поранено 46-річного чоловіка, який отримав ушкодження в результаті обстрілу приватного будинку. Лікарі надали йому допомогу, наразі загрози життю немає.

Також у Дергачах під час обстрілу реактивної артилерії пошкоджено електромагістраль. Деяка частина міста залишилася без світла. Електропостачання наразі відновлюється.

– У нас якщо пропадає газ або електроенергія там, де можна доїхати, то дуже оперативно вирішується питання відновлення. Проте, на жаль, сьогодні ми не можемо дати електроенергію в громаду. У нас, крім Дергачів, майже усі населені пункти залишаються без світла, – розповідає Задоренко.

Це обумовлено тим, що росіяни зруйнували за час повномасштабного вторгнення електропідстанції та високовольтні лінії. Крім того, російські війська замінували території, де знаходяться лінії електропередач, тому для того, щоб почати відновлювальні роботи, необхідно спочатку розмінувати поля. А це стане можливим лише, коли припиняться постійні обстріли.

Очільник Дергачівської громади повідомив, що росіяни під'єднали окуповану Козачу Лопань до своєї електромережі.