У Дергачівській громаді ремонтують дороги, відновлюють світло та ліквідують сміттєзвалища

03.07.2023 11:22 Дергачі

У місті Дергачі Харківської області ДП «Дороги Харківщини» за співфінансування з бюджету громади завершило ремонт автошляху Дергачі – Дворічний Кут уздовж вулиці Матюшенка.

Як передає «Слобідський край», про це у тижневому звіті повідомив начальник міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко.

Також за кошти міського бюджету завершено ямковий ремонт провулку Залізничного, здійснено грейдування з підсипкою щебеневою сумішшю на вулицях Агрономічній, Перемоги, Степовій, провулках Шевченка, Транспортному, Веселому, Інтернаціональному, Енергетиків, в’їздах Тракторному, Підгірному, Армійському, Агрономічному, Веселому, Українському.

Дергачі, Харківська область, ремонт доріг

Щодо благоустрою території громади, то з 16 по 30 червня комунальниками ліквідовано 6 стихійних сміттєзвалищ: 5 – у Дергачах, 1 – у Слатиному. На завершальному етапі ремонт покрівель багатоквартирних будинків 10К та 10Д на вулиці Садовій, а також дахової конструкції будинку 8 на вулиці 23 Серпня. Приводяться до ладу зони відпочинку, дитячі майданчики, здійснюється покіс трави.

Фахівці Дергачівського РЕМу відновлюють електропостачання у Прудянці та Руській Лозовій. У Прудянці наразі заживлено 2 електропідстанції з 6 (200 абонентів з 800), у Руській Лозовій – 5 підстанцій з 16 (800 абонентів з 2900). За реальною кількістю мешканців цих населених пунктів зараз світло мають близько 100 прудянців та 400 руськолозівчан.

Дергачі, Харківська область, відновлення електропостачання

Нагадаємо також, що у місті Дергачі на відновленні зруйнованої цивільної інфраструктури та благоустрою територій уже працюють 105 безробітних, які долучились до «Армії відновлення». 

Раніше ми писали, як у місті Дергачі Харківської області випускники ліцею № 2 танцювали вальс на фоні зруйнованого російською ракетою Будинку культури. 

Більше новин Дергачі читайте на нашому сайті. 

Автор: Галина Гришко