У Дергачівській громаді росіяни зруйнували приватні будинки

01.09.2022 12:12 Дергачі
На Дергачівщині Харківської області російські окупанти продовжують завдавати ударів з різних видів озброєння. За добу обстрілами знищено декілька приватних будинків.

Про це «Слобідському краю» розповів очільник Дергачівської громади Вячеслав Задоренко.

За добу російські військові обстрілювали з артилерії місто Дергачі та майже всі старостинські округи громади. Також Прудянка, Цупівка, Дементіївка, Нове та Питомник піддавалися обстрілам з танків та мінометів.

– Знову наша громада піддавалася обстрілам з різних видів озброєння, були зруйновані деякі приватні будинки. Прилетіло у приватне подвір’я в місті Дергачі, але основні руйнування будинків припали на селища Слатине, Прудянка, Питомник, а також на село Руська Лозова. Ці населені пункти дуже сильно обстрілюються росіянами, – розповів Вячеслав Задоренко.

Наразі громада готується до евакуації населення із сіл та селищ, які знаходяться дуже близько до лінії бойових дій. Але це не означає, що вона обов’язково буде.

– На випадок провокаційних дій громада займається вирішенням питання підготовки до евакуації місцевих жителів з населених пунктів, які підлягають постійним обстрілам, – зауважив очільник громади.

Також наразі українські захисники на території Дергачівської громади ведуть бої на підходах до Козачої Лопані, під Цупівкою, Дементіївкою та Великими Проходами.