У Дергачівській громаді виявляють небезпечні міни з відкладеною детонацією

10.04.2022 22:37 Дергачі
Фото: unian.net Фото: unian.net
У Дергачах, Ємцях та Безруках Харківської області місцеві жителі виявляють особливо небезпечні міни з відкладеною детонацією та парашутні бомби.

Про особливо небезпечні «знахідки» повідомив очільник Дергачівської громади Вячеслав Задоренко. За його словами, ворог продовжує обстрілювати їхні населені пункти громади з артилерії. За останні дві доби у селищі Слатине зафіксовано п’ять смертей. Троє місцевих мешканців загинули від бомбардувань – двоє 9 квітня і один 10 квітня, ще дві особи померли природною смертю. Одну людину з пораненнями 10 квітня доставили до лікарні.

– У Слатиному, Безруках, Дергачах і прилеглих до міста селах від обстрілів практично щодня руйнуються цивільні об’єкти. Окрім цього, у Дергачах, Ємцях та Безруках останнім часом виявляють особливо небезпечні міни з відкладеною детонацією. Також місцеві мешканці повідомляють про факти застосування так званих парашутних бомб: це нові види касетних снарядів, які ворог скидає над Харковом і над Дергачівщиною, – розповів Дергачівський міський голова.

Також він повідомив, що громада ніяк не може доставити гуманітарну допомогу в Козачолопанський, Токарівський, Проходівський, Русько-Лозівський старостати та село Цупівку Прудянського округу, бо ці населені пункти перебувають під контролем ворога.

Автор: Андрій Соха