У Дергачівській громаді внаслідок чергового обстрілу постраждала жінка

21.03.2022 08:55 Дергачі
Про ситуацію у Дергачівській громаді розповів міський голова Вячеслав Задоренко.

Ворог продовжує завдавати удари по житлових районах Дергачівської громади, внаслідок чергового обстрілу мешканка села Безруки отримала поранення, її доставили до лікарні, загиблих немає.

Попри постійні обстріли, в громаді працюють комунальні підприємства та пошта. Так, дергачівські пенсіонери протягом останніх двох днів отримували пенсію готівкою у відділеннях Укрпошти. Дергачівські служби побутового обслуговування відновили водопостачання багатоквартирного будинку, а Дергачівський РЕМ виконав близько 80 % з усіх заявок на ремонт електроенергії.

– Відновити електроенергію та гуманітарну роботу на окупованій частині Дергачівщини неможливо через дії російських військ. У нас також є інформація про те, що окупанти здійснюють евакуацію мешканців Руської Лозової на територію Бєлгородської області, – повідомляє на своїй сторінці очільник громади Вячеслав Задоренко.

Також у Дергачівській громаді продовжується надання гуманітарної допомоги на підконтрольних територіях громади  – в Дергачах, у Семенівці, Замірцях, Болібоках, Білашах, а також у Безруківському, Слатинському, Прудянському старостатах.

Крім того, на території громади підрозділи ДСНС продовжують ліквідовувати вибухонебезпечні предмети та вилучають складові ворожих ракет, що залишилися в помешканнях людей після бомбардування.

Автор: Анастасія Хушану