У Дергачівській громаді внаслідок ворожих обстрілів зруйновано селищний клуб

19.05.2022 10:33 Дергачі
Скріншот із відео зі сторінки Дергачівської міськради у Facebook Скріншот із відео зі сторінки Дергачівської міськради у Facebook

Російські окупанти продовжують обстрілювати населені пункти Дергачівської громади Харківської області.

Про це повідомив Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко.

– За добу (18 травня. – Прим.) ворожі війська завдавали ракетно-бомбових та артилерійських ударів по цивільних об’єктах у різних населених пунктах Дергачівщини. У Прудянці знищено місцевий селищний клуб, де не знаходились ні наші військовослужбовці, ні військова техніка, ні гуманітарні товари, – каже Вячеслав Задоренко. – Водночас Збройні Сили України взяли під контроль село Дементіївка Токарівського старостату. Це перший звільнений населений пункт цього старостинського округу. Поки що більша частина Токарівського, а також Проходівський, Козачолопанський старостати, Цупівка Прудянського округу та село Нове Русько-Лозівського округу перебувають під контролем окупантів.

Протягом 18 травня працівники структур Дергачівської міськради разом з волонтерами здійснювали гуманітарну роботу в Дергачах, Замірцях і Шовкоплясах. Жителі міста в другій половині дня мали змогу отримати гарячі обіди. Сьогодні, 19 травня, продовжили надавати продовольчу допомогу в Дергачах та старостинських округах.

Читайте також: Розпочався ремонт дороги Харків – Золочів – Олександрівка. Фото

Дергачівський РЕМ 18 травня відновив 4 пошкоджені зовнішні електромережі, а за окремими заявками підключив до електропостачання ще 12 об’єктів.

Працівники «Харківгазу» виконали роботи на п’яти об’єктах у Дергачах.

Робітники «Дергачікомунсервісу» усунули пошкодження на міському водогоні по вулиці Перемоги. У результаті було відновлено водопостачання до 30 домоволодінь.