У Харківській області повністю зруйновано три населені пункти

29.06.2022 10:30 Дергачі
Унаслідок обстрілів зруйновано три населені пункти Дергачівської громади Харківської області.

Про це повідомив Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко.

– На 125-ту добу російсько-української війни ворог не припиняв завдавати артилерійських ударів по Дергачах, а також по територіях Безруківського, Слатинського, Прудянського, Токарівського, Русько-Лозівського старостинських округів. Окупанти били з танків та мінометів по Руській Лозовій, Питомнику, Новому, Дементіївці, Цупівці, Прудянці. У селищі Слатине внаслідок обстрілів постраждало дві особи. Загалом уся інфраструктура у прифронтових селищах та селах зруйнована, а кількість пошкоджених будівель приватного сектора в громаді налічує декілька тисяч. Деякі села, як, наприклад, Дементіївка, Цупівка, Питомник, зруйновані повністю, – розповів Вячеслав Задоренко.

За його інформацією, у Цупівці, а також у лісовому масиві району Великих Проходів – Питомника – Руської Лозової тривають важкі бої, Збройні Сили України знищують там диверсійно-розвідувальні групи противника.

Читайте також: Селище на Харківщині повністю залишилося без світла через ворожі обстріли

Вчора, 28 червня, роздавали гуманітарну допомогу в Дергачах, Семенівці, Шовкоплясах, Білашах, Ємцях та Замірцях.

Члени Корпусу громадської безпеки продовжили розгрібати завали зруйнованих будинків на території Дергачів, закрили плівкою і ДВП контури восьми вікон у пошкоджених приватних будинках і чотири вікна в адмінбудівлях, відремонтували два дахи в оселях пенсіонерів.

Енергетики Дергачівського РЕМу відновили дев’ять пошкоджених міських електромереж та підключили світло дев’ятьом абонентам. А робітники «Харгівгазу» відновили подачу газу п’ятьом абонентам.

Автор: Савелій Мякушко