У Харківській області звільнили ще один населений пункт

18.05.2022 19:25 Дергачі

ЗСУ вибили окупантів із села Дементіївка Харківської області.

18 травня Генштаб ЗСУ повідомив про звільнення ще одного населеного пункту на Харківщині. Українські захисники вибили російських окупантів із села Дементіївка Дергачівської громади.

– За результатами наступу наших військ звільнено населений пункт Дементіївка. Противник веде наступ у районі населеного пункту Тернова, бойові дії тривають, –  ідеться у заяві Генштабу.

Також повідомляється, що у прикордонних районах Бєлгородської та Воронезької областей окупанти продовжують підтримувати в готовності до застосування підрозділи зі складу 32-ї дивізії протиповітряної оборони 6-ї армії військово-повітряних сил та протиповітряної оборони військово-космічних сил збройних сил російської федерації.

А на Харківському напрямку основні зусилля ворог зосередив на утриманні зайнятих рубежів і вогневому ураженні підрозділів ЗСУ. Окупанти намагаються контратакувати, щоб відновити втрачені позиції.

Нагадаємо, 11 травня українські військові звільнили від російських окупантів ще одне селище Дергачівської громади – Питомник.