У місті на Харківщині окупанти знищили будинок культури. Фото

13.05.2022 09:52 Дергачі
Фото: Дергачівська міська рада Фото: Дергачівська міська рада

Російські військові продовжують обстрілювати Дергачівську громаду Харківської області.

Вчора, 12 травня, російські окупанти обстріляли Дергачі, внаслідок чого двоє людей загинуло, ще четверо отримали поранення. А сьогодні вночі ворог знищив Дергачівський будинок культури. Про це повідомили у Дергачівській міській раді.

– Шановні мешканці! На жаль, сьогодні вночі окупанти довели свою справу до кінця і знищили ракетним ударом Дергачівський будинок культури, а заразом і наш гуманітарний штаб. У зв'язку з цим сьогодні видачі гуманітарної допомоги не буде. Ми вирішуємо логістичні питання і обов'язково проінформуємо вас про подальші дії, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: «Ми вибрались з пекла»: історія директорки школи із села Ізюмське

Через обстріли 12 травня видача «гуманітарки» проходила в обмеженому режимі. Пакети з продовольчою допомогою отримали мешканці Дергачів, Шовкоплясів, Слатиного, Прудянки та Руської Лозової. Місцеві волонтери також розвозили готові обіди по громаді. Про це розповів Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко.

– На жаль, ми поки що не можемо допомогти мешканцям окупованих територій нашої громади. Під окупацією на сьогоднішній день перебувають Токарівський, Проходівський, Козачолопанський старостинські округи (повністю), Цупівка Прудянського округу та село Нове Русько-Лозівського округу, – повідомив керівник Дергачівської громади. – Наші шановні медпрацівники, рятівники, енергетики, комунальники та добровольці-волонтери ні на день не припиняють ліквідацію наслідків втрат, завданих окупантами Дергачівщині.

Дергачівський РЕМ 12 травня відновив 14 з 17 пошкоджених зовнішніх електромереж у місті, а за окремими заявками підключив до електропостачання ще 14 об’єктів.