У Прудянці з’явилася пересувна мобільна амбулаторія із сучасним обладнанням

08.09.2023 12:21 Дергачі
Фото: Дергачівська міська рада Фото: Дергачівська міська рада

Центру первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської громади Харківської області передали пересувну мобільну амбулаторію, оснащену новітнім медичним обладнанням.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Дергачівську міську раду, мобільну амбулаторію передала Благодійна організація «Ротарі в Україні»

«Ця амбулаторія використовуватиметься сімейними лікарями для надання медичних послуг мешканцям Прудянського старостинського округу, де місцевий медичний заклад був знищений внаслідок російських обстрілів», – ідеться у повідомленні.

Дергачі, Харківська область. Пересувна амбулаторія

Нагадаємо, у місті Дергачі Харківської області, яке ворог почав обстрілювати з першого дня війни, триває відновлення житла та медичних закладів.

Нещодавно для безпритульних собак міста Дергачі Харківської області, а також для розплідника, який займається породою чау-чау, передали 250 кілограмів сухого корму.

Раніше ми писали, що Дергачівська громада є однією з найбільш замінованих у Харківській області, однак весною 2023 року на Дергачівщині почалося активне розмінування критичної інфраструктури та доріг. Проте гуманітарне розмінування у громаді наразі не передбачене, оскільки прикордоння продовжує обстрілюватися.

Більше новин Дергачі читайте на нашому сайті.