Ворожі ракети повністю зруйнували Дергачівську кінно-спортивну школу (фото, відео)

30.05.2024 15:51 Дергачі
Руїни кінно-спортивної школи / фото: «Слобідський край» Руїни кінно-спортивної школи / фото: «Слобідський край»

Унаслідок ракетного удару по Малій Данилівці у ніч на 30 травня була повністю зруйнована Дергачівська дитячо-юнацька кінно-спортивна школа.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на начальника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка.

- Будівля не мала жодного відношення до військової інфраструктури. Після звільнення Харківщини від російських окупантів цей заклад почав відновлюватись, тут постійно відбувались реабілітаційні заходи для дітей.  Працівники та вихованці школи доглядали за конями й іншими тваринами, яких налічувалось декілька десятків. Напередодні травневого російського наступу на північ Харківщини, тварини та персонал були евакуйовані на безпечну територію. Це допомогло врятувати їм життя, - розповів Вячеслав Задоренко.

За його словами, завдяки зусиллям Державного біотехнологічного інституту і волонтерських організацій два тижні тому персонал закладу разом з вихованцями школи та кіньми були евакуйовані до Прилуцької громади Чернігівської області.

Зруйнована Дергачівська кінно-спортивна школа, 30.05.2024

Наслідки російського удару по Дергачівській дитячо-юнацькій кінно-спортивній школі у Малій Данилівці / фото: «Слобідський край»

Нагадаємо, також у ніч на 30 травня окупанти нанесли ракетні удари по Слобідському та Немишлянському районах Харкова. Зранку на місцях влучань працюють комунальники.