Ворожі сили обстрілювали з артилерії, танків та мінометів громаду на Харківщині

14.07.2022 11:19 Дергачі
Фото: Facebook В’ячеслав Задоренко Фото: Facebook В’ячеслав Задоренко
Голова Дергачівської міської ради Харківської області Вячеслав Задоренко повідомив про стан громади після обстрілів 13 липня.

Минулої доби окупанти завдали ударів з артилерії по населених пунктах: Дергачі, Слатине, Прудянка, Дементіївка, Нове, Питомник та Руська Лозова. Крім того, росіяни обстрілювали Цупівку, Дементіївку, Питомник з танків та мінометів. Унаслідок зазначених подій зруйновано більше десятка приватних будинків у різних населених пунктах громади, а в самих Дергачах пошкоджено об’єкт торговельної інфраструктури. За словами Вячеслава Задоренка, інформація про постраждалих не надходила.

На сьогоднішній день ситуація на лінії вогню залишається напруженою. Тривають важкі бої на Проходівському і Козачолопанському напрямках. У районі Дементіївки наразі ситуація особливо напружена.

Щодо проблеми з електро- та газопостачанням на території старостинських округів:

«Світло та газ, на жаль, не відновлять найближчим часом. Через суттєві пошкодження газорозподільних пунктів і високовольтних ліній на фоні інтенсивних бойових дій терміни відновлення спрогнозувати неможливо», – розповідає у своєму зверненні Дергачівський міський голова.

Автор: Юлія Гнатченко