200 балів з української: випускниця з Донецької громади отримала максимальний результат

03.07.2023 15:50 Донець

Випускниця Андріївського ліцею № 1 Донецької громади Харківської області Євгенія Сапота за підсумками основної сесії Національного мультипредметного тесту отримала максимальний результат з української мови – 200 балів. 

Про це медіа «Слобідський край» розповіла очільниця відділу освіти Донецької громади Тетяна Шелест.

 – За підсумками основної сесії результати отримали 95 учасників. Загалом маємо 12 результатів, які до максимальних 200 не добрали два-три бали: 5 – з української мови, 4 – з математики, по 1 – з історії, біології, англійської мови.   

Нагадаємо, що у цьому році зі шкіл Харківщини випустилися майже 14 000 11-класників, понад 1100 отримали медалі. Найбільше золотих медалістів у Харківській, Лозівській та Чугуївській громадах. Серед деокупованих громад лідерами за найвищою відзнакою є Балаклійська, Дергачівська, Ізюмська та Липецька ТГ. У Донецькій громаді – 121 випускник, з них 5 золотих медалей.

Також нагадаємо, максимальні бали Національного мультипредметного тесту отримали 229 учасників із Харківської області.

Раніше ми писали, що в Харківській обласній раді обговорили можливість реорганізації санаторних шкіл. Їх можуть перетворити на навчально-реабілітаційні центри та наукові ліцеї з пансіонами, де діти з особливими потребами та школярі з деокупованих громад зможуть здобути базову освіту.

Більше новин Донець читайте у нас на сайті.

Автор: Тетяна Чмут