Боксер з Донецької громади став чемпіоном України

15.11.2023 09:50 Донець

16-річний Олександр Звєрєв з Донецької громади Харківської області став переможцем чемпіонату України з боксу серед молоді та жінок-молоді.

Про це медіа «Слобідський край» розповів тренер Олександра Звєрєва Сергій Штефан.

З 5 по 12 листопада у селі Бояни Чернівецької області проходив чемпіонат України з боксу серед молоді та жінок-молоді, присвячений бійцям ГУР МО. У цих змаганнях брав участь 16-річний спортсмен з Донецької громади Олександр Звєрєв. Він виграв усі три бої та виборов золоту медаль у ваговій категорії 48 кілограмів.

– Турнір пройшов на високому організаційному рівні, висока конкуренція, видовищні бої. Це був відбірковий турнір до чемпіонату Європи, який пройде у квітні наступного року. Завдяки перемозі Сашко відібрався на цю континентальну першість. Окрім золота, Олександр виконав норматив «Майстер спорту України». Ми підтвердили, що є лідером у цій ваговій категорії в цій віковій групі. Працюємо далі, підвищуємо майстерність, аби перемагати на європейських та світових аренах, – розповів медіа «Слобідський край» Сергій Штефан.

Цьогоріч Олександр вигравав чемпіонат України серед юніорів і виступав на чемпіонаті Європи серед юніорів в Румунії, де у другому напруженому бої поступився боксеру з Чехії та у підсумку посів п’яте місце.

Олександр Звєрєв і Сергій Штефан, Донецька громада, Харківська область, Україна

Олександр Звєрєв разом з тренером Сергієм Штефаном

Нагадаємо, 7 листопада гравець з Харкова допоміг «Шахтарю» здобути сенсаційну перемогу над «Барселоною».

На початку листопада харківський «Металіст 1925» здобув вольову перемогу в чемпіонаті України.

Також ми розповідали, що в Донецькій територіальній громаді проходить дитячий футзальний турнір, де беруть участь команди з трьох ТГ Харківщини.

Більше новин селища Донець та інших населених пуктів громади читайте на нашому сайті.

Більше новин рубрики спорт читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко