Кому Донецька громада надає гуманітарну допомогу в першу чергу

29.03.2022 16:15 Донець
Фото: Донецька селищна територіальна громада Фото: Донецька селищна територіальна громада
Гуманітарну допомогу – зокрема, продуктові набори – отримали літні та маленькі мешканці Донецької територіальної громади Харківської області. Не забули навіть про тварин. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила Донецька селищна територіальна громада.

Станом на 27 березня 56 багатодітних сімей та 60 дітей з інвалідністю вже отримали гуманітарну допомогу, а саме: продуктові набори та засоби гігієни. Отримали свою частку і тимчасово переміщені особи, які через війну опинилися на теренах Донецької громади, а також мешканці віком від 70 років.

Крім того, регулярно надається підтримка у вигляді дитячого харчування та засобів гігієни малечі віком до 18 місяців.

Представники громади повідомляють, що наразі триває постачання продуктів харчування та товарів першої необхідності до місцевих магазинів. А оскільки на основній частині території громади немає гуманітарної проблеми, то більшість гуманітарної допомоги надається тим населеним пунктам, які дійсно цього потребують – це ті частини громади, які потрапляють під обстріли та бомбардування російськими військами.

«Мешканці Пришибського старостинського округу отримали хліб, крупи, борошно, олію, картоплю, молоко, печиво тощо. Також хлібом забезпечено селище П’ятигірське. Відпрацьовується питання по забезпеченню продуктами харчування місцевих магазинів селища, – зазначають на сторінці Донецької селищної ради. – Гуманітарну допомогу у вигляді хліба передано мешканцям села Гусарівка Балаклійської громади, яке нещодавно було звільнено від російських окупантів».

Також у Донецькій ТГ не залишили у біді і пухнастих мешканців громади. Повідомляється, що волонтерам, які піклуються про безпритульних тварин, було передано корми для собак та котів.

Автор: Юлія Гнатченко