У Донецькій громаді підбили підсумки навчального року: скільки медалістів і першокласників

20.06.2024 15:20 Донець
Вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти у Донецькому ліцеї №2/Фото: Галина Андрійчук Вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти у Донецькому ліцеї №2/Фото: Галина Андрійчук

У Донецькій громаді Ізюмського району у 2023-2024 навчальному році повну загальну середню освіту здобули 145 учнів. П'ятеро з них отримали золоті медалі й один учень – срібну. Свідоцтва про базову середню освіту отримали 184 учні, 12 із них – з відзнакою.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла начальник відділу освіти Донецької селищної ради Тетяна Шелест.

 – Навчальний рік видався нелегким. Учні залишалися на «дистанційці», часто спускалися в укриття. 280 дітей приєднувалися до онлайн-уроків із країн Європи. 111 дітей, які в нас навчаються, мають статус ВПО. Попри це, шестеро наших учнів посіли призові місця в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних  предметів, у  ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, стали лауреатами та переможцями чисельних конкурсів та фестивалів на обласному та всеукраїнському рівнях, – зазначає очільник відділу освіти Донецької селищної ради Тетяна Шелест.

Випускниця Донецького ліцею № 2, золота медалістка Ольга Бабич. Медаль вручає директор ліцею Галина Андрійчук

33 учні громади стали переможцями та призерами всеукраїнських, міжнародних конкурсів та фестивалів літературної, пісенної та музичної творчості, хореографії,  образотворчого, прикладного та театрального мистецтва.
  – Віримо, що невдовзі наші діти навчатимуться за партами у своїх класах. У наступному навчальному році наша велика шкільна родина поповниться 132 першокласниками, які вже зараховані до ліцеїв, – розповідає Тетяна Шелест.

Наразі у закладах освіти громади триває підготовка до нового навчального року. У пріоритеті –  безпека освітнього середовища.

Нагадаємо, що у Богодухівській громаді працюють цифрові освітні центри з укриттями.

Раніше ми писали, скільки медалістів із 215 випускників у деокупованій Балаклійській громаді.


  

Автор: Тетяна Чмут