В Андріївському ліцеї №2 відкрили клас «Захист України»

25.12.2023 10:20 Донець
Фото:  Донецька селищна рада Фото: Донецька селищна рада

В Андріївському ліцеї № 2 Донецької громади Ізюмського району  відкрили клас «Захист України»  – сучасний навчальний простір, оснащений тематичними навчально-наочними засобами та комп’ютерною технікою.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Донецьку селищну раду.

«Упродовж 2023 року Донецька селищна рада скеровувала кошти на облаштування кабінетів «Захист України» у загальноосвітніх навчальних закладах громади. У наступному році заплановано  обладнати заклади загальної середньої освіти  мультимедійними лазерними тирами. Уже у новоствореному класі пройдуть навчальні тренінги для  вчителів та молоді, покликані виховати підростаюче покоління у військово-патріотичному дусі», – йдеться у повідомленні.

 –  Кабінет оснащений у відповідності до  Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів «Захист України». Незабаром клас буде дообладнаний інтерактивним лазерним тиром. Це програмно-апаратний комплекс, за допомогою якого учні зможуть виконувати вправи з вогневої підготовки, навчатися прицільної стрільби, – розповідає директор Андріївського ліцею №2 Світлана Чаговець. Клас "Захист України" в Андріївському ліцеї №2

Наочність у класі "Захист України"

Проведення уроків у новоствореному кабінеті сприятиме формуванню в учнівської молоді умінь і навичок щодо захисту України, а також дій у надзвичайних ситуаціях. 

Нагадаємо, що клас робототехніки з'явився ще в одній школі на Харківщині.

Також нагадаємо, що учителька Балаклійського ліцею отримала нагороду від Президента.

Раніше ми писали, що у Харкові кількість учнів метро-школи зросла вдвічі.

Автор: Тетяна Чмут