У Донецькій громаді знайшли стареньку, яка три доби блукала в лісі

24.06.2021 08:54 Донець
Фото: http://hk.npu.gov.ua/ Фото: http://hk.npu.gov.ua/
У лісосмузі між селами Шебелинка та П‘ятигірське Харківської області знайшли 86-річну жінку, яку шукали майже три доби.

20 червня до поліції звернувся стурбований чоловік та повідомив про зникнення матері, 86-річної жительки села П‘ятигірське Донецької громади. Шукати жінку почали поліцейські, загін добровольців «Мілена», військовослужбовці та місцеві жителі. Пошуки не припинялись і в темний час доби. Про це повідомляють у Нацполіції Харківської області. 

Завдяки злагодженій роботі кожного, хто брав участь у пошуках, бабусю знайшли в лісосмузі між селами Шебелинка та П‘ятигірське. Жінка була дуже втомлена та знеможена. Поліція викликала «швидку», яка оглянула стареньку.

Читайте також: У Балаклії медики реанімували пенсіонерку, яка була в стані клінічної смерті

– Цукор крові, кардіограма, тиск, пульс, сатурація – все в нормі, але у жінки було бажання померти. Вона не розуміла, де вона, хто її оточує тощо. Її відвезли до Балаклійської клінічної багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, щоб там її спостерігали, – розповів «Слобідському краю» директор Центру екстреної медицини та медицини катастроф Віктор Забашта. – Це дуже схоже на церебральний атеросклероз, тим більше, що це вже не вперше трапляється з нею. Вона кудись іде і згодом її знаходять.

Автор: Савелій Мякушко