Жителям Донецької громади надаватимуть грошову допомогу за пошкоджене житло

14.11.2022 16:00 Донець
Наслідки обстрілів Пришибського старостинського округу. Джерело: Донецька селищна рада Наслідки обстрілів Пришибського старостинського округу. Джерело: Донецька селищна рада
Донецька селищна рада буде надавати грошову допомогу в розмірі від 20 до 30 тисяч гривень жителям, чиї домівки були зруйновані або пошкоджені внаслідок агресії рф.

Нещодавно в Донецькій громаді прийняли програму надання одноразової матеріальної допомоги власникам зруйнованих та пошкоджених домівок.  Як розповів “Слобідському краю” очільник громади Анатолій Наздрачов, місцеві мешканці, чиї будинки були пошкоджені під час ворожих обстрілів, отримують допомогу у вигляді будівельних матеріалів. Так громада допомагає людям закривати побиті вікна та ремонтувати дахи. 

А от грошову допомогу від селищної ради будуть видавати в розмірі 30 тисяч гривень, якщо зруйноване житло, не придатне для проживання (понад 50 % житла зруйновано). Отримати 20 тисяч гривень зможуть мешканці, чиє житло зазнало значних пошкоджень – вибиті вікна, двері, пошкоджена покрівля, частково пошкоджений фасад або несучі стіни.

– Я розумію, що це невеликі гроші. Але ми робимо все, що можемо, аби допомогти нашим мешканцям. Ці кошти будуть виділені, попри допомогу, яку мешканці можуть отримати від держави та міжнародних організацій, – зазначив Анатолій Наздрачов.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги жителі громади мають звернутися до загального відділу Донецької селищної ради або на електронну пошту. З іншими умовами та пакетом документів можна ознайомитися тут.