Донецькій громаді вдалося значно зекономити електроенергію

08.11.2022 13:31 Донець
У Донецькій громаді Ізюмського району гуртожиток під'єднали до централізованого опалення від котельні, яка належить селищній раді.

На території Донецької громади проживає 3 тисячі 820 внутрішньо переміщених осіб. Понад 200 вимушених переселенців проживає у місцевому гуртожитку, який опалювався електричним обладнанням. Про це розповів “Слобідському краю” очільник громади Анатолій Наздрачов.

– Наразі усе селище переведено на індивідуальне опалення, а блочна котельня обслуговувала п'ять житлових будинків, що мають п'ятий ступінь вогнестійкості. Тобто такі, де не можна було поставити індивідуальне опалення. Також до котельні під'єднано школу та два дитячі садки. До повномасштабної війни нам не вдалося через різні бюрократичні перепони під'єднати й цей гуртожиток, а зараз ми пішли на те, щоб це зробити. І це буде великим плюсом нині, бо таким чином ми зможемо економити електроенергію, – зазначив Анатолій Наздрачов.

Нагадаємо, ситуація з відключенням світла в Харківській області може покращитися. Відновлення пошкоджених об’єктів потребує часу, проте ремонтні роботи тривають. Тобто якщо не буде нових ворожих атак, то відключень може поменшати.

Автор: Анастасія Хушану