Енергетики повернули світло у два прифронтових села Куп’янського району

01.05.2023 17:21 Дворічна

Електропостачання відновлено у селі Колодязне Дворічанської селищної громади та селі Анискине Вільхуватської сільської громади Куп'янського району Харківської області. 

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго», села були знеструмлені внаслідок прильотів.

За словами начальника Великобурлуцького РЕМ Євгенія Кривошеєва, ці населені пункти наразі постійно під обстрілами росіян. Енергетикам щонайменше двічі на тиждень доводиться ремонтувати лінії електропередачі, які пошкоджують ворожі «гради» та артилерія.

«Така ситуація – із січня. Іноді навіть дня не проходить, як знову потрібно виїжджати на ремонт. Протяжність ліній тут – понад 40 км, тому, на жаль, це безперервний процес. Відновлення іде постійно», – сказав він.

У найближчих планах місцевих енергетиків – перевірка електромережі в селі Кутьківка Дворічанської селищної громади, а також завершення робіт у селі Анискине.

Нагадаємо, 27 квітня Куп’янському районі під ударом окупантів були села Вільхуватка, Подоли та Устинівка, є руйнування житлових будинків та магазину.

Нагадаємо, 8 квітня в результаті обстрілу Дворічної загинуло двоє людей. Також ми писали, що волонтери, які евакуювали тварин з Дворічної, потрапили під обстріл.

Головні новини Дворічна читайте на нашому сайті.