Загинуло двоє людей: росіяни обстріляли Дворічну

08.04.2023 20:36 Дворічна

Окупанти знову завдають ударів по цивільному населенню Куп'янського району Харківської області.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова.

«Сьогодні внаслідок обстрілу селища Дворічна, на жаль, загинули 2 чоловіків – 65 та 34 років. Крім того, в селі Подоли поранення зазнала 65-річна жінка. Наразі медики надають їй необхідну допомогу», – зазначив Олег Синєгубов.

Раніше ми розповідали, що діти з Куп’янського району вирушили на реабілітацію в санаторій на Рівненщині.

Нагадаємо, наразі в Куп’янському районі триває евакуація маломобільних груп населення, осіб з інвалідністю та дітей з батьками. Таке рішення було прийнято 27 лютого 2023 року засіданням комісії з питань евакуації Куп’янської міської територіальної громади, зважаючи на нестабільну безпекову ситуацію. Крім того, 2 березня стало відомо, що обов’язкова евакуація проходить у Вільхуватській громаді.

Раніше ми писали, що потрібно знати жителям Куп'янщини, які планують евакуюватися, а також номери, за якими можна звернутися з даного питання. Як зазначили в Мінреінтеграції, евакуація буде проводитися до визначених планом пунктів з подальшим розселенням людей. Зокрема, у Харкові для тих, хто евакуюється, вже підготовлено 3 тисячі місць.

Головні новини Куп'янськ та Куп'янський район читайте на нашому сайті.

 

Автор: Ксенія Карпенко