У Дворічанській громаді на будівництві футбольного поля вкрали 300 тисяч гривень

05.07.2021 11:25 Дворічна

Як повідомили в Харківській обласній прокуратурі 5 липня, підрядник на будівництві футбольного поля в Дворічанській громаді завищив вартість фактично виконаних робіт. Йому повідомлено про підозру.

За інформацією керівника окружної прокуратури Едуарда Миргородського, відділ освіти молоді та спорту Дворічанської районної державної адміністрації уклав договір підряду з ТОВ. Останній мав побудувати спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям.
 
Після завершення будівництва підрядник підписав, завірив печаткою юридичної особи та надав на підпис у відділ освіти, молоді та спорту РДА акт виконаних робіт. Проте вартість фактично виконаних будівельних робіт у документі була завищена.

Читайте також: Літню жінку врятували від клінічної смерті на Дворічанщині

Відповідно до висновку судової будівельно-технічної експертизи, різниця між фактичними роботами та тими, про які йдеться в акті, складає близько 300 тисяч грн.
 
Таким чином Куп’янській РДА, до складу якої увійшла Дворічанська, було завдано збитків.25 червня директору ТОВ було повідомлено про підозру за фактом привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого у великих розмірах, та службового підроблення, яке спричинило тяжкі наслідки  (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України). 

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлять до суду.