У Дворічній затримали поліцейську-зрадницю: жінка переховувалась по підвалах

05.11.2022 14:43 Дворічна
У Харківській області затримали колишню поліцейську, яка під час окупації Дворічної працювала на посаді «старшого дільничного» в «народній міліції».

Як повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області, жінка добровільно почала співпрацювати з ворогом та передала окупантам свою табельну зброю.

Після деокупації селища жінка почала переховуватися по підвалах. Правоохоронці встановили, де вона ховається, і 4 листопада затримали.

– Наша принципова позиція залишається незмінною – зрадники будуть відповідати, без жодних виключень, – підкреслив начальник ГУНП у Харківській області Володимир Тимошко.

За даними Харківській обласної прокуратури, шомісячно жінка отримувала заробітну плату в розмірі 50 тисяч російських рублів.

Наприкінці липня колаборантці навіть видали посвідчення, підписане так званим «главой военно-гражданской администрации», строком на один рік.

Зараз поплічниці ворога повідомлено про підозру за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 15 років.

Нагадаємо, в Харківській області затримали службовця ДП «Вовчанське лісове господарство», який добровільно співпрацював з ворогом і допомагав їм постачати деревину для бліндажів та фортифікаційних споруд.