Загибель батьків та відмова сина від евакуації: наслідки обстрілів Дворічної

23.02.2024 14:20 Дворічна
Двір внаслідок обстрілу селища Дворічна Харківської області Двір внаслідок обстрілу селища Дворічна Харківської області

У селищі Дворічна Харківської області від ворожого обстрілу загинув чоловік, за кілька днів до цього загинула його дружина. У подружжя залишився син, який відмовляється від евакуації у безпечні місця.

Як розповіла медіа «Слобідський край» начальниця Дворічанської селищної військової адміністрації Галина Турбаба, селище Дворічна щоденно потерпає від ворожих обстрілів та атак дронами.
 
21 лютого, близько 14:00, внаслідок ворожого артилерійського обстрілу Дворічної загинув місцевий житель. За словами начальниці Дворічанської СВА, майже добу не могли встановити особу цієї людини. 

– 21 лютого поблизу лікарні в нас трагічно загинув чоловік. Він просто йшов з тачкою у своїх справах і потрапив під ворожий обстріл. А тиждень тому від обстрілу окупантами загинула його жінка. Син залишається у Дворічній та від евакуації, на жаль, відмовляється, – розповіла начальниця військової адміністрації.

Нагадаємо, що через постійні обстріли населених пунктів у громаді залишилося 1000 людей з близько 14 тисяч, які жили до повномасштабного вторгнення. Також, раніше ми писали про евакуацію з тваринами та як це відбувалося у Дворічанській громаді.

Автор: Валерія Ткаленко