Жителі Коломацької громади можуть допомогти Дворічанщині: що треба

19.09.2023 17:19 Дворічна

Коломацька громада Харківської області збирає допомогу для Дворічанської громади, яка практично щоденно перебуває під обстрілом ворога.

Як повідомив кореспондентці медіа «Слобідський край» очільник Коломацької громади Володимир Гуртовий, коломаччани можуть допомогти жителям Дворічанської громади теплими речама та ковдрами.

– Разом із начальницею Дворічанської СВА були на форумі місцевого самоврядування у Польщі. Там я запитав у Галини Турбаби, як ми можемо допомогти їх громаді. Вона відповіла, що продуктів вистачає, але з настанням холодів потрібні теплі речі та ковдри. Усі ми знаємо, що Дворічна дуже постраждала та продовжує страждати від ворожих обстрілів. Люди живуть без світла та газу, їм доводиться більшість часу проводити у підвальних приміщеннях, – зазначив Володимир Гуртовий.

Наразі жителі та переселенці Коломацької громади можуть передати необхідні речі у Гуманітарний центр за адресою: вулиця Корольова, Коломак (навпроти ЦНАПу) з 08:00 до 12:00 години. Важливо, що речі мають бути чистими та мати задовільний стан. Збір буде проводитися близько тижня. 

Нагадаємо, унаслідок ракетного удару по селу Отрадне Дворічанської громади Харківської області у ніч проти 19 вересня пошкоджені господарчі споруди на території навчального закладу. Раніше ми писали, що КЗ “Різуненківський ліцей” Коломацької громади Харківської області провів вересневий ярмарок, на якому вдалося зібрати 14 497 гривень на допомогу ЗСУ. 

Нещодавно ми розповідали історію волонтерки та багатодітної мами з Коломацької громади. 

Головні новини Коломак читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану