Терехов розповів про ситуацію з електропостачанням у Харкові

11.04.2024 09:50 Харків
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

У Харкові запустили деякі маршрути трамваїв та тролейбусів, але ситуація з електропостачанням у місті наразі важка.

Про це в етері телемарафону розповів Харківський міський голова Ігор Терехов. 

– Ситуація дуже важка щодо електропостачання, бо сьогодні зранку наш ворог завдав ударів по енергетичній інфраструктурі міста Харкова. Сьогодні дуже важка буде ситуація з електропостачанням. Хочу сказати, що дійсно не працює зараз метрополітен, але нам удалося запустити певні маршрути трамваїв і тролейбусів, щоб люди мали можливість доїхати до місця призначення. Також  працюють муніципальні автобуси, говорить Терехов.

Він зазначив, що внаслідок російської атаки є серйозні руйнування енергетичної системи, що живить Харків.

– Зараз працюють наші комунальні підприємства разом з енергетиками щодо того, як усе зробити таким чином, щоб перезапустити систему енергопостачання. Це не говорить про те, що немає енергетики в місті, але є труднощі, й ми розуміємо це, бо критично не вистачає сьогодні напруги у мережах для електропостачання сталого енергозабезпечення всього міста, каже міський голова.

Він додав, що постраждалих внаслідок обстрілів немає, але є руйнування житлового фонду. Там зараз працюють комунальники.

Нагадаємо, у Харківській області сотні тисяч людей залишилися без світла

11 квітня 2024 року військові країни-агресорки здійснили масовану атаку по енергетиці України. Росіяни випустили десятки дронів та ракет по Харківській, Київській, Запорізькій та Львівській областях.

Автор: Ксенія Карпенко