Атака на Харків: влучання у газопровід стало наймасштабнішим з початку зими (фото)

23.01.2024 14:19 Харків
У Харкові ліквідують аварію на газопроводі / фото Харківська міська філія «Газмережі» У Харкові ліквідують аварію на газопроводі / фото Харківська міська філія «Газмережі»

Унаслідок ракетних ударів по Харкову був пошкоджений газопровід середнього тиску. Аналогічних за масштабом влучань по газорозподільній сфері у Харкові не було з початку цієї зими.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Нафтогазу.

«Аварійно-диспетчерські бригади Газмережі одразу розпочали ліквідацію аварії. Роботи на об'єкті триватимуть до повної ліквідації наслідків, загоряння зупинили. Доставка газу до осель харків'ян відновиться одразу ж після усунення всіх наслідків російської атаки та проведення ремонтних робіт», – йдеться у повідомленні.

У пресслужбі Міністерства енергетики України розповіли, що для стабілізації тиску перекрито частину газопроводу. Від газопостачання відключені 12 будинків. Загиблих і постраждалих серед працівників немає. Газівники працюють над усуненням пошкоджень.

Харків, влучання ракети у газопровід 23 січня 2024

Фахівці Харківської міської філії «Газмережі» працюють на місцях прильотів

Нагадаємо, внаслідок двох ракетних ударів по Харкову 23 січня загинуло чотири жінки та один чоловік, 46 людей, у тому числі 4 дітей, були поранені.

Ворог завдав комбінованих ракетних ударів по житлових районах міста із систем С-300, Х-32 та «Іскандер». Найбільше постраждали Київський і Салтівський райони міста