Авіаудар по «Епіцентру»: у поліції пересіють ґрунт повторно, щоб знайти всіх загиблих

29.05.2024 15:40 Харків
Фото: Олег Синєгубов Фото: Олег Синєгубов

На місці авіаудару по гіпермаркету «Епіцентр» у Харкові продовжується розбір завалів, після того, як будуть завершені роботи, ґрунт, що вивозитися з гіпермаркету, буде пересіяний криміналістами повторно.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на начальника Головного управління Нацполіції в Харківській області Володимира Тимошко.

Слідчі продовжують досліджувати відео, отримане з камер відеоспостереження та встановлюють, що відбувалося в останні хвилини перед ударом, чи мали люди, які загинули, час аби залишити приміщення.

– Ми хочемо, щоб усі, хто був у супермаркеті та загинули, були цивілізованим способом поховані, а родичі отримали тіло. Це наше моральне зобов'язання перед рідними загиблих. Ми не хочемо, щоб хто-небудь залишився непохованим, – додав Володимир Тимошко.

Під час проведення слідчих дій було встановлено, що удари були завдані трьома КАБами. Очільник поліції Харківщини упевнений, що удар був не випадковий.

– Це був цілеспрямований удар саме в гіпермаркет з метою спричинення найбільшої кількості жертв. Мета цього удару була спричинити якомога більше болю українцям. Про те, що там лише цивільний об'єкт, що люди роблять покупки, знали всі, в тому числі і ворог, – зазначив генерал поліції.

Нагадаємо, що станом на 13:00 29 травня кількість постраждалих через авіаудар по харківському «Епіцентру» збільшилася до 54. Ще 19 людей загинули.

Також,, 28 травня у «Епіцентрі» було знайдено останки 18 загиблогоПроте вже сьогодні вранці у лікарні помер 40-річний працівник гіпермаркету, який отримав вибухове поранення та численні опіки тіла.